Specjalizacje i marki

•     Business English - kursy biznesowe od poziomu elementary do poziomu advanced w oparciu o podręczniki rekomendowane przez British Council dla wszystkich, którym zależy by rozwinąć umiejętności posługiwania się angielskim w miejscu pracy w różnych dziedzinach: Finanse, Logistyka, HR, Sales, Customer Service, Pharmaceuticals, Purchasing, Banking, Tourism itd.

This practical course is designed to both improve your level of English and widen your knowledge of specific vocabulary in a work context and business situations.

The Business English component covers but is not limited to meetings, negotiations, advertising, marketing, presentations, business communication, decision making and many other topics.

•  PRZYGOTOWANIE DO  EGZAMINÓW BEC  -  BUSINESS ENGLISH CERTIFICATE
    Dla kogo jest przeznaczony egzamin BEC?
    • W czasach globalizacji staję się znajomość języka angielskiego niezbędna, umożliwia nam się orientować w świecie handlu międzynarodowego.
    • Udowodniona znajomość języka angielskiego biznesowego daje Ci o wiele lepszą pozycję na miejscowym rynku pracy i za granicą.
    • Certyfikat BEC świadczy o tym, że Twoja znajomość języka angielskiego jest na odpowiednio wysokim poziomie i że potrafisz go używać w środowisku biznesowym.

Z egzaminem BEC  pokażesz swemu pracodawcy, że masz dobrą znajomość języka angielskiego do codziennego użytku w miejscu pracy. Egzamin BEC są organizowane na 3 poziomach:   BEC   PRELIMINARY,  BEC VANTAGE oraz BEC  HIGHER.   Jego treść została zaprojektowana w oparciu o typowe procesy i zadania mające miejsce w pracy, a pomoże Ci dalej rozwijać znajomość języka angielskiego biznesowego.

• Kursy dla FIRM

-  Bezpłatna lekcja pokazowa
-  Ocena poziomu kompetencji językowych pracowników i podział na grupy w  zależności od
poziomu zaawansowania

-  Zajęcia w siedzibie szkoły lub w siedzibie klienta

-  Monitorowanie i raportowanie o postępach słuchaczy

-  Comiesięcznie raporty dot. tematyk zajęć  i frekwencji pracowników

•     Hiszpański w pracy i podróży - kurs dla początkujących lub średniozaawansowanych  dla osób dorosłych i młodzieży podróżujących do krajów hiszpańskojęzycznych
  •     Opcja standardowa  1 zajęcia x 90 minut tygodniowo
  •     Kurs intensywny - zgodnie z potrzebami kursantów ( np. przed wyjazdem wakacyjnym lub targami w Hiszpanii )

•     Kursy maturalne z języka angielskiego i hiszpańskiego - w kameralnych grupach (3-6 osób), poziom podstawowy i rozszerzony.

•    Kursy przygotowujące do hiszpańskiego certyfikatu DELE - Diploma de Espanol como Lengua Extranjera organizowanego przez Instytut Servantesa w kilku miastach Polski ( Poznań, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Kraków )

na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2

więcej informacji na stronie:  http://dele.cervantes.es/

• Todos los niveles:   A1, A2, B1, B2, C1

Conversación

Gramática

Cursos de preparación a los certificados del DELE

•     Przygotowanie do testu IELTS

(International English Language Testing System)

uznawany przez ponad 3000 uczelni na świecie, instytucje rządowe, korporacje oraz organizacje pozarządowe w przeszło 120 krajach. Wymagany przez władze Kanady, Nowej Zelandii i Australii w celach imigracyjnych. Dostępny w 2 modułach: Academic i General Training. Wyniki w wersji elektronicznej i papierowej dostępne juz 13 dni od daty testu. Test organizowany przez British Council w kilku miastach Polski m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie średnio co 3 tygodnie.

Wszyscy zdający, otrzymują Raport (Test Report Form – TRF). W raporcie znajdują się oceny z poszczególnych części i ocena łączna. Oceny są w skali od 1 do 9. Instytucje uznające ten egzamin indywidualnie określają wymaganą przez siebie ocenę. Dla przykładu poziom wymagany przez uczelnie wyższe podczas procesu rekrutacji oscyluje wokół 6,5 punktów.

( Więcej informacji: www.ielts.org )

przykładowe testy online: www.ieltstestsonline.com

Godziny otwarcia: otwarte teraz do 19:00