Szkoła Językowa BESTA

66-400 Gorzów Wielkopolski, W. Łokietka 32-33 Biurowiec KASKADA 4piętro

608 384... 007więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 6.0

NaTea

Szkołę Besta należy pochwalić za bardzo duże zaangażowanie w proces edukacji kursanta, uwzględniające jego indywidualne potrzeby, dbałość o komfort podczas zajęć (serdeczność i optymizm tryskający od prowadzącej), elastyczność i różnorodność w doborze metod nauczania. p.s. niezastąpiona podręczna biblioteczka- super uzupełniacz!

1

6

6
A.

Szkoła Besta poszczycić się może nienaganną opinią. Przede wszystkim ze względu na wysoki profesjonalizm i ogromną wiedzę jak również niesamowicie trafne podejście do kursantów.

1

6

6
Wiola

Polecam bardzo Panią Elwirę od języka angielskiego. Dzięki niej nadrobiłam braki i nadgoniłam materiał. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, jest dużo śmiechu i co najważniejsze są efekty. Zawdzięczam bardzo dużo Pani Elwirze i na pewno nie raz do niej wpadnę! Polecam z całego serca SZKOŁA BESTA!

1

6

6
Pawłowski

Seba Języka angielskiego uczę się u pani Elwiry od niedawna.Od pierwszych zajęć widzę naprawdę duże zaangażowanie w prowadzenie lekcji i przekazywanie wiedzy oraz wskazówek kursantom. Poziom nauczania jest dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nauka nie ogranicza się tylko do spotkań w szkole. Za każdym razem dostaję zestaw zadań do domu aby dalej pracować z językiem. Dodatkowo pani Elwira podała również przydatne linki do stron internetowych na których można pogłębiać naukę języka angielskiego

1

6

6
Karolina

Pani Elwira "całą sobą" angażuje się w naukę i potrafi bardzo skutecznie "nałożyć do głowy". Daj*** dużo przydatnych materiałów, kurs jest "skrojony" pod wymagania ucznia. Zarówno grupowe, jak i indywidualne zajęcia są ciekawe. Chodziłam łącznie 7 lat, co przygotowało mnie świetnie do bezproblemowego codziennego używania języka angielskiego. I szczególnie muszę pochwalić kursy indywidualne przed certyfikatami i maturą :)

1

6

6
Magda

Zajęcia z Panią Elwirą są nie tylko intensywnym kursem językowym, ale także wspaniałą zabawą. Wszystkie zagadnienia są dokładnie tłumaczone. Atmosfera sprzyja nauce, jest zawsze miło.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Kontakt

66-400 Gorzów Wielkopolski,
W. Łokietka 32-33 Biurowiec KASKADA 4piętro

608 384... 007więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: sevenative.com


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 19:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd