Szkoła Językowa BESTA

66-400 Gorzów Wielkopolski, Łokietka 32-33 Biurowiec KASKADA

608 384... 007więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 6.0

NaTea

Szkołę Besta należy pochwalić za bardzo duże zaangażowanie w proces edukacji kursanta, uwzględniające jego indywidualne potrzeby, dbałość o komfort podczas zajęć (serdeczność i optymizm tryskający od prowadzącej), elastyczność i różnorodność w doborze metod nauczania. p.s. niezastąpiona podręczna biblioteczka- super uzupełniacz!

1

6

6
A.

Szkoła Besta poszczycić się może nienaganną opinią. Przede wszystkim ze względu na wysoki profesjonalizm i ogromną wiedzę jak również niesamowicie trafne podejście do kursantów.

1

6

6
Wiola

Polecam bardzo Panią Elwirę od języka angielskiego. Dzięki niej nadrobiłam braki i nadgoniłam materiał. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, jest dużo śmiechu i co najważniejsze są efekty. Zawdzięczam bardzo dużo Pani Elwirze i na pewno nie raz do niej wpadnę! Polecam z całego serca SZKOŁA BESTA!

1

6

6
Pawłowski

Seba Języka angielskiego uczę się u pani Elwiry od niedawna.Od pierwszych zajęć widzę naprawdę duże zaangażowanie w prowadzenie lekcji i przekazywanie wiedzy oraz wskazówek kursantom. Poziom nauczania jest dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nauka nie ogranicza się tylko do spotkań w szkole. Za każdym razem dostaję zestaw zadań do domu aby dalej pracować z językiem. Dodatkowo pani Elwira podała również przydatne linki do stron internetowych na których można pogłębiać naukę języka angielskiego

1

6

6
Karolina

Pani Elwira "całą sobą" angażuje się w naukę i potrafi bardzo skutecznie "nałożyć do głowy". Daj*** dużo przydatnych materiałów, kurs jest "skrojony" pod wymagania ucznia. Zarówno grupowe, jak i indywidualne zajęcia są ciekawe. Chodziłam łącznie 7 lat, co przygotowało mnie świetnie do bezproblemowego codziennego używania języka angielskiego. I szczególnie muszę pochwalić kursy indywidualne przed certyfikatami i maturą :)

1

6

6
Magda

Zajęcia z Panią Elwirą są nie tylko intensywnym kursem językowym, ale także wspaniałą zabawą. Wszystkie zagadnienia są dokładnie tłumaczone. Atmosfera sprzyja nauce, jest zawsze miło.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Kontakt

66-400 Gorzów Wielkopolski,
Łokietka 32-33 Biurowiec KASKADA

608 384... 007więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd