Ocena: 6.0

Wiola

Polecam bardzo Panią Elwirę od języka angielskiego. Dzięki niej nadrobiłam braki i nadgoniłam materiał. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, jest dużo śmiechu i co najważniejsze są efekty. Zawdzięczam bardzo dużo Pani Elwirze i na pewno nie raz do niej wpadnę! Polecam z całego serca SZKOŁA BESTA!

Pawłowski

Seba Języka angielskiego uczę się u pani Elwiry od niedawna.Od pierwszych zajęć widzę naprawdę duże zaangażowanie w prowadzenie lekcji i przekazywanie wiedzy oraz wskazówek kursantom. Poziom nauczania jest dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nauka nie ogranicza się tylko do spotkań w szkole. Za każdym razem dostaję zestaw zadań do domu aby dalej pracować z językiem. Dodatkowo pani Elwira podała również przydatne linki do stron internetowych na których można pogłębiać naukę języka angielskiego

Karolina

Pani Elwira "całą sobą" angażuje się w naukę i potrafi bardzo skutecznie "nałożyć do głowy". Daj*** dużo przydatnych materiałów, kurs jest "skrojony" pod wymagania ucznia. Zarówno grupowe, jak i indywidualne zajęcia są ciekawe. Chodziłam łącznie 7 lat, co przygotowało mnie świetnie do bezproblemowego codziennego używania języka angielskiego. I szczególnie muszę pochwalić kursy indywidualne przed certyfikatami i maturą :)

Magda

Zajęcia z Panią Elwirą są nie tylko intensywnym kursem językowym, ale także wspaniałą zabawą. Wszystkie zagadnienia są dokładnie tłumaczone. Atmosfera sprzyja nauce, jest zawsze miło.

Alex

Uczę się języka angielskiego od 4 m-cy. Zajęcia prowadzone przez Panią Elwirę Wiśniewską są urozmaicone. Pani Elwira zawsze wszystko wytłumaczy. Dużym plusem jest możliwość wypożyczania książek w j.angielskim. Dodatkowo dostajemy artykuły na różne tematy w języku angielskim co wynika z tego, że P. Elwira bardzo angażuje się w prowadzony kurs i zależy jej na tym aby przekazać jak najwięcej swoim kursantom. Polecam kurs językowy. Alex

Zgłoś nadużycie

Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 12:00